Olej z ekstraktem konopi włóknistych BROAD SPECTRUM 1500mg SINGULARIS® SUPERIOR 10ml
CBD stanowi formę bezpiecznej i legalnej suplementacji. Wzmacnia organizm przywracając jego naturalną równowagę może być naturalnym wsparciem w: utrzymaniu spokoju, walce ze stresem, zdrowym i jakościowym śnie, lepszym samopoczuciu, łagodzeniu dolegliwości bólowych, działaniu przeciwzapalnym.
Krem na cerę naczynkową RED LESS SINGULARIS® DERMO 50ml
Skóra naczynkowa jest bardzo cienka, wrażliwa i podatna na uszkodzenia. Naczynia krwionośne są położone płytko pod skórą, dlatego gwałtownie reagują na działanie czynników zewnętrznych. Cera naczynkowa zwykle jest uwarunkowana genetycznie. Częściej pojawia się u osób z jasną karnacją, blond włosami i niebieskimi lub zielonymi oczami. Pielęgnacja cery naczynkowej polega na jej wzmocnieniu i zapewnieniu ochrony. Kosmetyki do pielęgnacji powinny być delikatne. Krem SINGULARIS RED LESS to idealne rozwiązanie do pielęgnacji cery naczynkowej.
Krem nawilżający z olejem konopnym HYDRO CANNABI SINGULARIS® DERMO 50ml
Głęboko nawilżający krem SINGULARIS HYDRO CANNABI to najlepsze rozwiązanie do pielęgnacji skóry suchej.Skóra sucha i bardzo sucha cechuje się przede wszystkim nieprzyjemnym uczuciem ściągnięcia w obszarze twarzy i ciała, w szczególności po kąpieli. Taka nieprawidłowo odżywiona skóra nie pełni skutecznie funkcji bariery. Charakterystyczne są: brak połysku, łuszczący się naskórek , pęknięcia, czasami stany zapalne i utrata elastyczności.
Krem na przebarwienia DEPIGMENT SINGULARIS® DERMO 50ml
Pierwsze objawy niedoboru witamin pojawiają się na skórze, we włosach i paznokciach. Gdy ilość dostarczanych składników odżywczych jest niewystarczająca, organizm próbuje radzić sobie z ich brakiem, pobierając je ze skóry. Barwa skóry zależy głównie od zawartości melaniny. U człowieka melanina występuje głównie w naskórku. Przebarwienia na twarzy to zmiany kolorytu skóry wynikające z nierównomiernego gromadzenia się melaniny w komórkach. Przyczyną tego stanu rzeczy jest albo zbyt duże nagromadzenie lub też nieprawidłowe ich funkcjonowanie. Krem wybielający SINGULARIS® DEPIGMENT zabezpiecza zarówno odżywienie skóry w niezbędne dla jej funkcjonowania składników jak i skutecznie wyrównuje jej koloryt.